Oskar

Türi Ühisgümnaasium loodi küll 2011. aastal, kuid mina olen selles majas toimetanud aastast 1989. Selle aja jooksul olen näinud mitme kooli sündi, suuremaid ja väiksemaid õpilasi... Sellest valgest majast männituka sees on saanud minu kodukotus.

Koolis on alati kõik muutumises. Lapsed tulevad ja lähevad ja aeg, mille nad minu seltsis veedavad, muudab neid. Aegki muutub, isegi kool, nii uskumatu kui see ka pole. Miski ei püsi kivikuju kombel paigal. Nii ka meie kooli raamatukogu – see on olnud küll siin, küll seal, jäänud ometi oluliseks kohaks koolielu kujundamisel. Ilma raamatuteta poleks tarkust, poleks kooligi, ilma raamatukoguta ei saaks mina üldse hakkama.

Olen piisavalt edev ja julge, et öelda välja oma mõtteid – neist juba puudu ei tule! 
Loen kõikvõimalikke tekste „Karupoeg Puhhist“ liikluseeskirjadeni. Isegi kohustuslik kirjandus võib huvitav olla. Vahel loen minagi virtuaalseid tekste, aga on äraütlemata imeline tunne nuusutada äsja trükist tulnud raamatu lehti või sirvida päevinäinud, juba kolletunud, teost.

Minu kirjandusblogi ongi loodud selleks, et jagada oma avastusi, arvamusi, kommentaare ... ikka kirjandusteemadel. Blogi on kommenteerimiseks avatud kõigile, kui aga loed midagi põnevat (artikkel, raamat, luule vms), siis uue teema algatamiseks postita oma tekst, arvustus või link minu meiliaadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Sellega oled andnud nõusoleku avaldada arvustus blogis oma nime all.

Kutsun sind endaga maailma, mis on kordumatu: iga raamatu kaante vahel leiad uue ukse, millest sisse kiigata või lausa julgelt sisse astuda.

 

Oskar

http://meieloeme.blogspot.com/

Kontakt

Tolli 62, Türi
72213 Järvamaa
telefon/fax 384 8566
üldmobiil: 524 1105

e-post: kool(ät)tyriyg.tyri.ee