Sisseastumiskatsed

TÜRI ÜHISGÜMNAASIUM

OOTAB SIND, TUBLI ÜHEKSANDIK

Looduskaunis kohas asuv vaid gümnaasiumiklassidega kool väärtustab õppimist ja arenemist, koostööd ja hoolivust. Meil on väga head võimalused õppimiseks nii statsionaarses kui ka mittestatsionaarses õppes, sportimiseks ning kunstiga tegelemiseks. Türi vald tasub meie õpilaste transpordikulud, toetab tasuta koolilõunat ning korraldab vajadusel õpilaste majutust.

Kui soovid asuda õppima Türi Ühisgümnaasiumi rakendus-, kunsti- või loodus-reaalsuunda, lepi kokku sobiv aeg katsete sooritamiseks e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. Kõik kandidaadid sooritavad matemaatika, eesti keele ja valitud võõrkeele (inglise, saksa või vene keele) testi ning osalevad vestlusel. „4-5“ õppivad õpilased võetakse vastu katseteta vestluse alusel.

Täpsem informatsioon telefonil 384 8565 või 384 8567 ja e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kontakt

Tolli 62, Türi
72213 Järvamaa
telefon/fax 384 8566
üldmobiil: 524 1105

e-post: kool(ät)tyriyg.tyri.ee