Uudised

Selgusid tänuõhtu laureaadid 15. juuni TÜG


Palju räägitakse sellest, kui oluline on olla tänulik. Oluline just sinu enda jaoks. Miks? Tänulikkus on tunne, mida Eesti Keele Instituut defineerib kui heameele-, rahulolu-, tänada tahtmise tunnet. Heameel… rahulolu…. Mõelda vaid, kui palju sõltub meie enda oskusest olla tänulik.

Meie koolipere on väike, kuid meie hulgas on palju häid õppureid, edukaid sportlasi, kauni kunsti loojaid, aktiivseid noori ja vabatahtlikult käe külge ja õla alla panijaid. Kuigi paaril viimsel aastal ei ole me väga palju saanud koos olla, teame ja tunneme siiski üksteist ja oskame hinnata igaühe panust.

Tänuõhtu on traditsioon, kus juba kümnendat aastat tunnustame neid, kes sel aastal on teistest rohkem silma paistnud.

Meie õpilased ja õpetajad esitasid viie kategooria preemiatele kokku 26 kandidaati. Kogu koolipere häälte põhjal jäi sõelale igas kategooria suurimate häältearvuga õpilased, kelle hulgas tegi lõpliku valiku žürii.

2021. aasta tänuõhtu laureaadi tiitlid pälvisid Kai-Melli Kapten (õppetöö), Markus Salum (spordipreemia), Sten Aasaväli (aasta vabatahtlik), Elizabeth Kattai (kaunid kunstid), Karoliina Tombak (aktiivne õpilane). Kooli sõbra preemia anti üle vilistlaspreemia väljaandjale. Õpilasesindus otsustas välja anda ka parima koolitöötaja preemia, mille said Katrin Puusepp ja Averonika Beekmann. Nominentidena märgiti ära Eliise Zeemann, Laura Leppik (õppetöö), Kai-Melli Kapten, Sten Aasaväli (aktiivne õpilane), Iris Noodla (kaunid kunstid), Artur Soo, Oskar Kontus, Meeri-Marita Paas (sport), Deisy Nursi, Kirke Perillus (vabatahtlik). Esmakordselt anti välja žürii eripreemia, mille pälvis õpilasesindus.

Aitäh teile!

Palju räägitakse sellest, kui oluline on olla tänulik. Oluline just sinu enda jaoks. Miks? Tänulikkus on tunne, mida Eesti Keele Instituut defineerib kui heameele-, rahulolu-, tänada tahtmise tunnet. Heameel… rahulolu…. Mõelda vaid, kui palju sõltub meie enda oskusest olla tänulik.

Meie koolipere on väike, kuid meie hulgas on palju häid õppureid, edukaid sportlasi, kauni kunsti loojaid, aktiivseid noori ja vabatahtlikult käe külge ja õla alla panijaid. Kuigi paaril viimsel aastal ei ole me väga palju saanud koos olla, teame ja tunneme siiski üksteist ja oskame hinnata igaühe panust.

Tänuõhtu on traditsioon, kus juba kümnendat aastat tunnustame neid, kes sel aastal on teistest rohkem silma paistnud.

Meie õpilased ja õpetajad esitasid viie kategooria preemiatele kokku 26 kandidaati. Kogu koolipere häälte põhjal jäi sõelale igas kategooria suurimate häältearvuga õpilased, kelle hulgas tegi lõpliku valiku žürii.

2021. aasta tänuõhtu laureaadi tiitlid pälvisid Kai-Melli Kapten (õppetöö), Markus Salum (spordipreemia), Sten Aasaväli (aasta vabatahtlik), Elizabeth Kattai (kaunid kunstid), Karoliina Tombak (aktiivne õpilane). Kooli sõbra preemia anti üle vilistlaspreemia väljaandjale. Õpilasesindus otsustas välja anda ka parima koolitöötaja preemia, mille said Katrin Puusepp ja Averonika Beekmann. Nominentidena märgiti ära Eliise Zeemann, Laura Leppik (õppetöö), Kai-Melli Kapten, Sten Aasaväli (aktiivne õpilane), Iris Noodla (kaunid kunstid), Artur Soo, Oskar Kontus, Meeri-Marita Paas (sport), Deisy Nursi, Kirke Perillus (vabatahtlik). Esmakordselt anti välja žürii eripreemia, mille pälvis õpilasesindus.

Aitäh teile!