Новости

TÜGis jagati preemiaid 26. мая TÜG


Aeg-ajalt kustub meie enda tuli ja selle süütab uuesti kellegi teise säde. Igaühel meist on põhjust mõelda sügavama tänutundega neile, kes on süüdanud meis leegi. Nobeli rahupreemia laureaadi, arsti ja filosoofi Albert Schweitzer´i sõnad viivad meid rändama hetke… hetke, kus rõõm paitab hinge ja mõte peatub viivuks kellelgi, kes on meie hinge helisema pannud.

25. mail toimus 11. Türi Ühisgümnaasiumi tänuõhtu, mis on traditsioon, kus tunnustame neid, kes sel aastal on eriliselt silma paistnud. Kuigi meie koolipere on väike, on meie seas palju häid õppureid, edukaid sportlasi, kauni kunsti loojaid, aktiivseid noori ning tublisid vabatahtlikke. Me märkame ja tunnustame neid.

Õppetööpreemia laureaat  - Rasmus Juhanson

Kaunite kunstide preemia laureaat ja nominendid:

* Lisette Haug - laureaat

* Sandra Elisee Juhkam - nominent

* Geilin Raudsepp - nominent

* Hanna-Ly Aardevälja - nominent

* Iti-Kärt Nursi - nominent

Aktiivse õpilase preemia laureaat ja nominendid:

* Kai-Melli Kapten - laureaat

* Eviita Õisma - nominent

* Sandra Elisee Juhkam - nominent

Aasta vabatahtliku preemia laureaat ja nominendid:

* Artur Soo - laureaat

* Kirke Perillus - nominent

* Regina Saadov - nominent

Spordipreemia laureaat ja nominendid:

* Kameron Pukka - laureaat

* Mehis Meesaak - nominent

* Dan Kannel - nominent

* Karl Jakobson - nominent

Kooli sõber 2022 - Natalja Haug

Hea koolitöötaja 2022 - Ketlin Salla

Palju õnne kõikidele nominentidele ja laureaatidele!

Aeg-ajalt kustub meie enda tuli ja selle süütab uuesti kellegi teise säde. Igaühel meist on põhjust mõelda sügavama tänutundega neile, kes on süüdanud meis leegi. Nobeli rahupreemia laureaadi, arsti ja filosoofi Albert Schweitzer´i sõnad viivad meid rändama hetke… hetke, kus rõõm paitab hinge ja mõte peatub viivuks kellelgi, kes on meie hinge helisema pannud.

25. mail toimus 11. Türi Ühisgümnaasiumi tänuõhtu, mis on traditsioon, kus tunnustame neid, kes sel aastal on eriliselt silma paistnud. Kuigi meie koolipere on väike, on meie seas palju häid õppureid, edukaid sportlasi, kauni kunsti loojaid, aktiivseid noori ning tublisid vabatahtlikke. Me märkame ja tunnustame neid.

Õppetööpreemia laureaat  - Rasmus Juhanson

Kaunite kunstide preemia laureaat ja nominendid:

* Lisette Haug - laureaat

* Sandra Elisee Juhkam - nominent

* Geilin Raudsepp - nominent

* Hanna-Ly Aardevälja - nominent

* Iti-Kärt Nursi - nominent

Aktiivse õpilase preemia laureaat ja nominendid:

* Kai-Melli Kapten - laureaat

* Eviita Õisma - nominent

* Sandra Elisee Juhkam - nominent

Aasta vabatahtliku preemia laureaat ja nominendid:

* Artur Soo - laureaat

* Kirke Perillus - nominent

* Regina Saadov - nominent

Spordipreemia laureaat ja nominendid:

* Kameron Pukka - laureaat

* Mehis Meesaak - nominent

* Dan Kannel - nominent

* Karl Jakobson - nominent

Kooli sõber 2022 - Natalja Haug

Hea koolitöötaja 2022 - Ketlin Salla

Palju õnne kõikidele nominentidele ja laureaatidele!